Gaziantep Kuru Temizleme - 0553 683 63 50

Gaziantep Lavanta Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Nedir

Kuru Temizleme Nedir

Kuru Temizleme; değişik kimyasallar ile elbisenizde bulunan lekelerin çıkarılma işlemidir. İşlemde “solvent” adı verilen kimyasal kullanılmaktadır.  İsmi kuru olmasına rağmen bu işlem zannedildiği gibi tam olarak sıvısız bir işlem değildir. İşlemde su bulunmamasına rağmen bir çok sıvı ürün kullanılır.

Kuru temizleme son yıllarda büyük gelişim gösterse de aslında çok uzun yıllar önce uygulanan bir işlemdir. Eskiden elbiselere bulaşan ağır yağ lekelerini çıkarmak için küllü su, killi su ve amonyak kullanılıyordu. İlk kuru temizleme mağazası ise 1840 yılında kurulmuştur.

Gaziantep kuru temizleme firmaları arasında o kadar eskisi muhakkak ki yoktur. Fakat biz kuru temizlemeyi ilk bulan kadar iddialı ve istekliyiz. İşimizi severek yapmanın verdiği enerji ile elimizden kurtulacak leke yoktur diyebiliriz.

İnsanlar bir çok kuru temizleme firması denemiştir. Gaziantep kuru temizleme adresleri arasında mutsuz olarak ayrılmayacağınız ender firmalardan birisi Lavanta Kuru Temizleme’dir. Müşteri odaklı çalışma ile söz verdiğimiz saatte, söz verdiğimiz temizlikte ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Gaziantep kuru temizleme fiyatları araştırması yaptığınızda ise bu kadar kaliteli hizmeti bu fiyatlara bulma şansınız ise yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gaziantep Kuru Temizleme - Lavanta Çamaşır Evi © 2017